Раковина, Умивальник підвісний Luxor NORDIK 45 Black
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 495 ₴
Показати оптові ціниПрямокутний глянцевий заокруглений умивальник Luxor NORDIK 45 Black зі штучного каменю приваблива модель для маленької ванної кімнати. Завдяки своєму компактному розміру ширині 450 мм і глибині 220 мм, він не займає багато місця і відмінно підходять для створення сучасного інтер’єру, орієнтованого на функціональність. Висота умивальника 106 мм. Сантехнічна кераміка є міцною та довговічною, має високу зносостійкість і міцність, що дозволяє йому витримувати навантаження і вплив зовнішніх факторів. А за рахунок високої щільності наші раковини не схильні до проникнення мікробів і патогенних бактерій, тому їх можна використовувати у лікарнях, шкільних та дошкільних закладах, а також у громадських місцях. Завдяки заокругленій чаші, він є неймовірно зручний у щоденному використанні. Підвісний спосіб встановлення забезпечує додаткове місце навколо умивальника, що підвищує зручність користування. Заводський стандарт моделі передбачає отвір під кран, як по ліву, так і по праву сторону. У наявності є білий і чорний кольори. Гарантія від виробника 3 роки.
- Ударостійкість підвісного умивальника: DIN EN438-2
- Термостійкість накладної раковини: Стійка до температур до +165°C, DIN 13310
- Стійкий колір: Не змінює колір і не втрачає блиск при контакті з фарбуючими речовинами. LGA 1103
- Водовідштовхувальний ефект: Вода та забруднення не затримуються на поверхні, повна відсутність мікро пор.
- Без запаху: У матеріалі немає запаху. LGA 5421357
- Безпека: Абсолютно безпечна при контакті з харчовими продуктами. LGA 5631024
- Довговічність: Довгий термін експлуатації, не менше 25 років DIN 13310
- Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxor |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | Опціонально |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 106 мм |
- Ціна: 2 495 ₴









